Dzisiaj ostatnia spowiedź Tradera w 2014 roku – zapraszamy o 19:00

0
489

Czym jest „druga szansa od rynku” i jak ją wykorzystać bazując na zewnętrznych mierzeniach Fibonacciego?

Jak prawidłowo odczytywać zależności wynikające z dynamiki oraz impetu świec oraz jak to połączyć z dywergencją?

Czy element czasu ma znaczenie w układach harmonicznych?

Po raz ostatni w tym roku spotykamy się podczas otwartego webinara FTOK Basic. Spotkanie jak zwykle przebiegać będzie pod znakiem analiz naszych transakcji – zarówno tych zyskownych jak i stratnych!

Każdy Trader, który poważnie myśli o swoim handlu i jednocześnie pragnie się rozwijać eliminując błędy, powinien robić sobie rachunek sumienia pod kątem swojego tradingu! My zapraszamy Was do tej „spowiedzi Tradera” podczas spotkań, na których wskazujemy jakie dobre i jakie złe decyzje podjęliśmy w ostatnim czasie na rynku Forex!

W ramach przygotowania do wieczornego spotkania zachęcamy do zapoznania się artykułem prezentującym naszą najlepszą i najgorszą transakcję ostatnich dni. Czytają warto zwrócić uwagę na co były wejścia, w jaki sposób prowadzona była pozycja, czy był to typowy sposób „rozegrania” układu oraz czy postąpiliśmy zgodnie z założeniami. Materiał dostępny jest tutaj.

Dzisiaj ostatnia spowiedź Tradera w 2014 roku   zapraszamy o 19:00

DLA KAŻDEGO TRADERA OBECNEGO DZISIAJ NA FTOK BASIC SZABLON TPL Z BIEŻĄCĄ ANALIZĄ DO POBRANIA NA CZACIE!

Aby dołączyć do wtorkowych webinarów FTOK Basic, wystarczy zapisać się na spotkania w poniższym formularzu. Zapraszamy dzisiaj o 19:00 na ostatnie konsultacje!
(Linki do logowania przesłane zostaną tradycyjnie około godziny 18:00).