FOREX HUSTLING – podsumowanie projektu po dwóch tygodniach

0
3026
Jesteśmy już po dwóch tygodniach tego projektu (codzienny #livetrading na 3 kontach rzeczywistych na oczach wszystkich), który jakby nie było jest swego rodzaju wyzwaniem – głównie przed samym sobą 🙂 W tym czasie dopracowałem już na dobre formę tych spotkań, mam sprawdzoną narzędziówkę, którą wykorzystuję i omawiam każdego dnia pokazując moje trejdy na żywo. 
 
Pojawił się również pierwszy #margincall (TAK, WYZEROWAŁEM JEDNO KONTO) – screen poniżej. Zastanawiasz się jak to na co dzień wygląda? Otóż łączę się z Traderami każdego dnia między 9 a 10 rano (od poniedziałku do piątku), robimy wspólnie odprawę Traderów, wyznaczamy najbardziej prawdopodobne scenariusze rynkowe i … obserwujemy rynek szukając okazji 🙂 Wszystko rozgrywam na żywo tłumacząc każdy trejd oraz pokazuję wynik końcowy (zysk albo strata). Obejrzyj poniżej mój ostatni webinar podczas którego wszystko dokładnie omawiam:


WYNIKI  (poniżej screeny)
Prowadzę równolegle 3 rachunki realne. Jak już mówiłem jeden z nich wyzerowałem i piszę to tylko i wyłącznie po to, aby podkreślić, że to ryzyko „porażki” było wkalkulowane.

1️⃣ portfel – stopa zwrotu +150%
2️⃣ portfel – stopa zwrotu + 92%
3️⃣ portfel – odrabiam stratę – dzisiaj + 570 #PLN

PS. STRATA ZOSTAŁA JUŻ DAWNO ODROBIONA !
PS2. Chcesz dołączyć do nas? Napisz do nas!