FTS i Leonardo na Bitcoinie

0
1278

Najbliższa zapora podażowa na BTCUSD wyznaczona jest na bazie motywu FTS, a więc clustra zbudowanego z najmocniejszych zniesień Fibonacciego o współczynnikach 161,8% i 61,8% (PHI i phi). Węzeł te wzmocniony jest przez mierzenie 127,2% i  Fe127,2.

W przypadku negacji tej zapory kolejny newralgiczny poziom cenowym, na którym możemy spodziewać się dużej aktywności sprzedających znajduję się przy zniesieniu wewnętrznym 78,6%, które stanowi koniec układu harmonicznego o nazwie Leonardo.

W sekwencji tej zachodzi geometryczna zależność odcinków 161,8AB=CD. Pro-spadkowa wymowa wzmocniona jest przez znajdujące się w pobliżu mierzenie 161,8%.

FTS i Leonardo na Bitcoinie

Interwał H1

Kamil Bejm – Fibonacci Team


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów