Inwestowanie w czasach presji inflacyjnej. Nowy raport XTB

0
85

RAPORT INFLACYJNY

Dlaczego inflacja ma znaczenie dla inwestycji? Czy wskaźnik inflacji jeszcze bardziej wzrośnie? Jakie wskaźniki inflacji obserwować i co może być naturalnym zabezpieczeniem przed inflacją? Na te i wiele innych pytań związanych z inwestowaniem podczas dużej presji inflacyjnej odpowiada najnowszy raport analityków XTB:

Inwestowanie w czasach presji inflacyjnej. Nowy raport XTB

 

W raporcie znajdziecie Państwo także 5 czynników, które wskazują na wzrost inflacji w najbliższej przyszłości oraz komentarz ekspercki dr Przemysława Kwietnia, głównego ekonomisty XTB zarządzającego zespołem analityków, który przygotował raport.

Poprzedni artykułRopa naftowa na dolnym ograniczeniu cenowym
Następny artykułWeekendowa analiza Bitcoina – Co może się wydarzyć w kolejnych dniach?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.