Jaki sentyment panuje na głównej parze walutowej?

0
448

Szerokie spojrzenie na wykres głównej pary walutowej nie wysyła większych sygnałów o zmianie trendu wzrostowego. Obecnie jesteśmy blisko wypełnienia korekty pędzącej, która wyznaczona jest za pomocą pomarańczowych prostokątów. Wsparcie to znajduje się na poziomie 1,2230 a potwierdzeniem jest lokalna linia trendu wzrostowego. Wybicie dołem byłoby pierwszym sygnałem słabnącego popytu na Edku. Szeroki układ korekcyjny wyznacza nam kolejne techniczne wsparcie, nieznacznie powyżej bariery 1,2000. Równość FE100 znajduje się w strefie ZZB z potwierdzeniem 50% Fibo.

Jaki sentyment panuje na głównej parze walutowej?

EURUSD D1

Dzisiejsze rozpoczęcie sesji w Stanach Zjednoczonych przynosi wyraźne osłabienie amerykańskiej waluty. Rynek z lokalnych dołków po kursie 1,2260 przez nieco ponad godzinę wzrasta o prawie 80 pipsów. To wymaga wyznaczenia potencjalnej zapory podażowej, czy inaczej targetu dla wzrostów na dzisiejszej sesji. Za taki poziom uznaję cenę 1,2370 przy współczynniku 38,2%. W strefie tej obowiązuje zasada zmiany biegunów i jej ponowne wybicie górą powinno być mocno bronione przez sprzedających.

Jaki sentyment panuje na głównej parze walutowej?

EURUSD H1


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe straty.