Najważniejsza rzecz – Howard Marks – videorecenzja

0
1058

“Sukces inwestycyjny nie bierze się z kupowania dobrych rzeczy, ale z kupowania rzeczy dobrze.” Tym razem podczas spotkania zaprezentujemy nieco inny punkt widzenia w tradingu. Mamy propozycję dla osób zainteresowanych rynkiem akcyjnym oraz walutowym w średnio- i długoterminowym horyzoncie inwestycyjnym.

Najważniejsza rzecz   Howard Marks   videorecenzja

Czym zatem jest odpowiedzialne i bezpieczne inwestowanie w wartość?

Najważniejsza rzecz jest świetną propozycją dla osób zainteresowanych rynkiem akcyjnym oraz dłużnym w średnio – i długoterminowym horyzoncie czasowym. Obok Inteligentnego inwestora stanowi podstawowe źródło wiedzy dla osób skoncentrowanych na odpowiedzialnym i bezpiecznym inwestowaniu w wartość.

Howard Marks słynie z błyskotliwych listów skierowanych do swoich klientów. Wykorzystując je w książce, przedstawia swoje podejście inwestycyjne, które bazuje na cykliczności rynków, relacji ceny rynkowej do wartości wewnętrznej oraz identyfikacji i świadomej akceptacji poszczególnych ryzyk. Wymienia 20 najważniejszych rzeczy w inwestowaniu i omawia między innymi takie elementy jak: koncepcję myślenia drugiego poziomu, podejście kontrariańskie czy inwestowanie defensywne.

Najważniejsza rzecz   Howard Marks   videorecenzja