Ponowny test Bitcoina. Czy bessa weźmie górę nad emocjami?

0
454

Trend spadkowy 

Bitcoin w trendzie spadkowym. Cena po raz kolejny odbiła się od górnej linii kanału trendowego. Lekka reakcja a następnie kolejny test klastra fibonacciego złożonego z mierzeń 50% + 161.8%. Obecnie dryfujemy w rejonie 8200$. Co dalej? Jeżeli nie przebijemy mocno górnej linii trendu spadkowego i klastra mierzeń to jest duże prawdopodobieństwo, że na rynku Bitcoina pojawi się bessa. Musimy pamiętać o tym, że kanał trendowy nie musi trwać bez końca i w końcu nastąpi dzień, w którym go przebijemy. Im więcej osób widzi podobny scenariusz tym bardziej większe instytucje mogą chcieć zagrać inaczej aby mogły więcej zarobić. Otwierając pozycję musimy mieć to na względzie. 

Ponowny test Bitcoina. Czy bessa weźmie górę nad emocjami?

BITCOIN D1

źródło: xStation

 

 

Bitcoin ciekawostki

Bitcoin (BTC) – to waluta, którą przesyłamy od osoby do osoby bez pośredników czyli p2p. Bitcoin to waluta zdecentralizowana, która nie podlega rządom, instytucjom ani bankom. Walutę możemy przechowywać na komputerze lub specjalnym portfelu sprzętowym również możemy przechowywać Bitcoiny na giełdach jednak jak pokazały ostatnie wydarzenia jest to bardzo niebezpieczne.

Transakcje na Bitcoinie  są zapisywane w publicznym i dostępnym dla każdego rejestrze. Każdy może zobaczyć dowolną operację, kwotę jaka została przelana oraz adres nadawcy i odbiorcy. Natomiast jest ukryty adres do kogo on należy. Tylko właściciel adresu ma do niego dostęp. Nikt inny nie może dysponować adresem prócz właściciela – potrzebny jest do tego klucz prywatny, który jest generowany wraz z adresem (kluczem publicznym).

Ponowny test Bitcoina. Czy bessa weźmie górę nad emocjami?
5 (100%) 1