Popyt na Litecoinie. Czy to początek bessy czy tylko cisza przed burzą?

0
460

Litecoin koniec układu harmonicznego 

 

Za nami ogromny układ harmoniczny. Punkt “D” znalazł się na wysokości ceny 37$ za Litecoina. Osobiście czekałem na koniec tego układu – cierpliwość popłaca. Co może stać się dalej? Obecnie Litecoin zyskuje na wartości jednak powoli zbliżamy się do ważnego oporu, które może pomóc nam w wyznaczeniu dalszego scenariusza. Jeżeli cena mocno przebije 48$ za Litecoina jest duże prawdopodobieństwo, że zaczniemy szarżę w górę. Drugi scenariusz przewiduje kolejny test poziomu 88.6% – 37$. Możemy odbić się teraz od 78.6% a następnie jeszcze raz zejść do dolnych granic aby po chwili wybić nowe szczyty. Obecnie otwierając krótkie pozycję musimy mieć na uwadze potencjalny retest.

Popyt na Litecoinie. Czy to początek bessy czy tylko cisza przed burzą?

LITECOIN D1

źródło: xStation

LITECOIN 

Litecoin (LTC) – Czym różni się Litecoin od Bitcoina? Sieć Litecoina przetwarza blok co około 2,5 minuty, gdy Bitcoin tą samą czynność wykonuje co około 10 minut. Całkowicie zostanie wkopane około 84 miliony monet, z których każda będzie podzielona na 100 000 000 mniejszych jednostek. Natomiast całkowita ilość Bitcoinów w obiegu to 21 milionów. 

Notowania i kurs Litecoin (LTC)

Litecoin jest notowany na ponad 110 giełdach walut cyfrowych jako jedna z pierwszych kryptowalut. Dotychczasową najwyższą cenę  Litecoin osiągnął pod koniec 2017 r., a dokładnie 18 grudnia, notując cenę 375 dolarów, przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej ponad 20 mld dolarów.Obecnie Litecoin jest w największym i najdłuższym trendzie spadkowym w swojej historii, trwającym od drugiej połowy grudnia 2017 r. Cena LTC waha się obecnie w granicach 60 USD.

Popyt na Litecoinie. Czy to początek bessy czy tylko cisza przed burzą?
5 (100%) 2