Poziomy DiNapolego na EURUSD

0
577

 Co powstrzyma EURUSD? Czy WLT jest silniejsza od Poziomów DiNapolego?

  1. Zwróć szczególną uwagę na korelację z parą walutową EURJPY.
  2. Wewnętrzna Linia Trendu jedynie sygnalizuje nam zmianę tendencji na rynku.
  3. Zapora podażowa znajduje się 30 pipsów wyżej w rejonie 1,1151 – 1,1163

Zapamiętaj! Warianty rynkowe skracają czas analizowania wykresów  w ciągu dnia. Raz wyznaczone poziomy na wyższych interwałach czasowych wymagają jedynie od nas odpowiedniej interpretacji i oceny sytuacji w danym momencie.


Unable to display content. Adobe Flash is required.

Chcesz zobaczyć więcej naszych transakcji wykonanych w oparciu o scenariusze rynkowe jakie mamy na swoich wykresach? Zapisz się na wtorkowe konsultacje webinarowe FTOK Basic, podczas których pokazujemy nasz warsztat pracy oraz techniki stosowane w codziennym tradingu.

 Najbliższe spotkanie odbędzie się 05 maja o godzinie 19:00. Linki do logowania przesyłamy bezpośrednio przed spotkaniem (więcej o FTOK Basic).

 

DOŁĄCZ DO GRONA TRADERÓW HARMONICZNYCH!

 


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.