Rozgrywane poziomy na Bitcoin Gold

0
381

Przez cały kwiecień notowania waluty cyfrowej Bitcoin Gold poruszały się w kierunku północnym. Minima z okrągłego poziomu 100 PLN zostały już tylko historią, gdyż cena po nieco ponad miesiącu wyznaczyła lokalny szczyt powyżej 300 złotych. 

Rozgrywane poziomy na Bitcoin Gold

Bitcoin Gold H4

źródło: BitBay

Obecnie na wykresie BTG ważne są dwa poziomy horyzontalne, które wyznaczamy za pomocą naszego codziennego warsztatu technicznego. Bardziej lokalny układ wskazuje najbliższą strefę wsparcia na poziomie 210 PLN, którą cechuje klasyczny układ OneToOne. Dodatkowym potwierdzeniem jest mierzenie 61,8% z ostatniego impulsu wzrostowego. Poziom oporu wskazywany był we wcześniejszych wpisach jako target dla kupujących po kursie 360 złotych. Znajduje się on w strefie ZZB, która zyskuje potwierdzenie we współczynniku 61,8% z dużego swingu spadkowego.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe straty.