Scenariusz harmoniczny nadal w grze na BCC

0
434

Ostatnie dni przyniosły poprawę nastrojów na wykresie cenowym Bitcoin Cash. W pobliżu psychologicznej bariery 3000 PLN pojawiła się reakcja ze strony kupujących, która doprowadziła do blisko 50% wzrostu notowań w ostatnią niedzielę.

Scenariusz harmoniczny nadal w grze na BCC

Bitcoin Cash H4

źródło: BitBay

Obecnie nadal aktualny pozostaje scenariusz układu harmonicznego Nietoperza, który wyznacza wsparcie po okrągłej cenie 2500 PLN. Jest to techniczny poziom mierzenia 88,6%, gdzie znajduje się punkt D formacji i oczekiwana strefa reakcji ze strony popytu. Najbliższy opór to poziom ZZB po kursie 4650 złotych, a ewentualne wybicie górą, będzie jednoznaczne z zanegowaniem scenariusza harmonicznego.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe straty.