Silna podaż na Ethereum. Czy wsparcie wytrzyma panikę inwestorów?

0
768

Silna podaż i kontynuacja bessy 

Kurs Ethereum wciąż w trendzie spadkowym. Utrata na wartości może wiązać się z mniejszym zainteresowaniem Ethereum, na pewno duży wpływ ma na to spadek wolumenu. Wyprzedawanie monet w ostatnim czasie stało się bardzo popularne jak widzimy po ostatnich spadkach. Silne emocję inwestorów w postaci strachu lub paniki umacniają podaż. Czy wsparcie wytrzyma? Układ harmoniczny na wykresie dziennym może być wyznacznikiem odwrotu trendu. Cena odbiła się od mierzenia 78.6% a następnie zaczęła spadać w okolicę mierzenia 88.6%. Punkt „D” na poziomie 88.6% oznacza układ harmoniczny Ft-pattern. Cena 113$ za Ethereum może być wyznacznikiem końca podaży a tym samym początku popytu.

Silna podaż na Ethereum. Czy wsparcie wytrzyma panikę inwestorów?
ETHEREUM  D1

źródło: xStation

 

ETHEREUM 

Ethereum (ETH) –  tak jak Bitcoin jest kryptowalutą opartą na technologii blockchain. Ethereum służy do zawierania inteligentnych kontraktów oraz do tworzenia aplikacji za pomocą zdecentralizowanej sieci peer-to-peer.

Ethereum jest drugą pod względem kapitalizacji rynkowej kryptowalutą. Większą kapitalizację posiada jedynie Bitcoin. Początkowo (od sierpnia 2015 r.) ETH był notowany poniżej 1 USD, osiągając po raz pierwszy cenę 100 dolarów 18 maja 2017 r. Dotychczasowy szczyt notowań (ATH) Ethereum przypada na dzień 13 stycznia 2018 r. i wyniósł 1432 USD przy kapitalizacji przekraczającej 140 mld dolarów.