Silna podaż na Iota. Czy niedźwiedzie pozwolą dojść do głosu bykom?

0
702

Układ harmoniczny 

Układ harmoniczny na Iota. Pojawiła się silna podaż. Punkt „B” znajduje się na poziomie 50% mierzenia Fibonacciego. Mocno przebiliśmy wszystkie dotychczasowe poziomy. Niedźwiedzie wciąż panują na rynku nie pozwalając dojść do głosu bykom. Obecnie przebiliśmy poziom 100% a tym samym inwestorzy wybili nowe minima. Układ może wciąż być aktualny po pewnych poprawkach. Kolejnym punktem, na którym cena może się zatrzymać to okolice ceny 0.1400$ za Iota. Zakończenie układu harmonicznego „CRAB” w tych okolicach i mierzenie Fibonacciego 161.8% mogą być dodatkowymi potwierdzeniami. Jako inwestor czekam na silne wsparcie – cenę 0.1400$. 

Silna podaż na Iota. Czy niedźwiedzie pozwolą dojść do głosu bykom?

IOTA D1

źródło: xStatin

To ciekawe

Celem twórców IOTA było stworzenie sieci, która pozwala na rozwiązywanie nieefektywności technologi blockchain w kwestiach skalowalności. Ilość IOTA jest ograniczona – dostępnych jest tylko albo aż  2 779 530 283 xrp. Na czym polega skalowalność IOTA? Przez to, że każda następna traksakcja weryfikuje dwie pozostałe w sieci, system sam dopasuje się do wzrostu popularności. Zapomnieć więc można o czymś takim jak wielkość bloku.

Internet rzeczy? – może już o tym słyszałeś czym jest, ale czy wiesz… ? Kryptowaluta IOTA powstałą jako technologia integralności danych i urządzeń przemysłowych właśnie na potrzebny internetu rzeczy. IOTA ma ambicje aby stać się kręgosłupem internetu rzeczy w obszarze zainteresowań znajdują się: mikro kontrolery, czujniki, inteligentne miasta, systemy adaptacyjne.