Sygnały kupna na rynku Ethereum

0
116

Zmienność

Poniższy wykres przedstawia notowania waluty cyfrowej ETH na interwale 4-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę kursu na przestrzeni ostatnich kilkunastu sesji giełdowych. W tym czasie notowania ukształtowały zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 500 dolarów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się w związku z dołkiem cenowym na wysokości 3640 USD. Kolejne sesje upływały pod znakiem dość wysokiej zmienności, jednak brakowało kontynuacji sesyjnej.

Sygnały kupna na rynku Ethereum

 ETH H4

źródło: xStation

Sygnał kupna

Obecnie pojawia się sygnał kupna na rynku Ethereum. Notowania przetestowały bowiem barierę popytową związaną z głębokim wewnętrznym mierzeniem 78,6% fibo. Analizujemy tutaj wsparcie po kursie 3750 USD. Popytowe oznaki pojawiają się już na interwale 4-godzinowym oraz 1-godzinowym.

Sygnały kupna na rynku Ethereum

ETH H1

źródło: xStation

Poprzedni artykułZmiana trendu na metalach?
Następny artykułUmocnienie dolara na koniec roku?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.