Techniczne poziomy na Kryptowalutach

0
585

Ostatnie wzrosty wyceny kryptowalut doprowadziły notowania w ciekawe poziomy techniczne. Na wykresie Litecoina doszło do reakcji na szeroki poziom oporu przy współczynniku 38,2% po kursie 56,50$. Pomarańczowa linia trendu wzrostowego została wybita co potwierdziło zmianę sentymentu. Bardzo możliwy jest jej retest od dołu i kontynuacja spadków, schemat który w ostatnim czasie nabrał na znaczeniu. Pierwszy poziom naszego zainteresowania w przypadku dalszego osłabiania się LTCUSD jest rejon współczynnika 50% (45,50$). Silne wsparcie, na które wcześnie reagował rynek. W przypadku pogłębiania się spadków, nadal mamy na uwadze strefę popytową po kursie 35,00$, przy której pojawiła się silna kontra kupujących w połowie września.

Techniczne poziomy na Kryptowalutach

LTCUSD H4

W przypadku Bitcoina rysuje nam się schemat korekty prostej, której dolna podstawa wypada w pobliżu obowiązującej linii trendu wzrostowego co jest bardo mocnym potwierdzeniem układu. Wsparcie to wypada na poziomie 4200$ (61,8%). Punkt kierunkowy na tym rynku to okolice 4100$ i utrzymanie notowań powyżej to utrzymanie pozytywnego sentymentu dla BTCUSD. 

Techniczne poziomy na Kryptowalutach

BTCUSD H4


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.