Techniczne spadki na USDCAD

0
596

Od kilku dni na wykresie USDCAD trwają spadki. Rynek z poziomu 1,3340 wyznaczył wczoraj minimum ~ 1,3150. Mamy zatem przecenę amerykańskiego dolara w stosunku do kanadyjskiego o blisko 200 pipsów. Patrząc na kilkudniowy przedział czasowy, nie stanowi to o dużej dynamice kursu.

Istotnym poziomem na wykresie 1-godzinowym jest górna podstawa overbalance, która dziś wyhamowała lokalne wzrosty. Jest to poziom cenowy (1,3205), który pozostaje aktualny. W przypadku kontynuacji kierunku południowego, pierwsza strefa popytowa znajduje się przy głębokim mierzeniu 78,6% po cenie 1,3125. Mamy tam też dołek z pierwszych dni lutego, który traktujemy jako dodatkowe potwierdzenie.

USDCAD – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Techniczne spadki na USDCAD

Techniczne spadki na USDCAD
5 (100%) 1
Poprzedni artykułSprzedający przejmują inicjatywę na ETH?
Następny artykułDane makro 22.02.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.