LIVE – Harmonic Trading na realnym rynku! Poniedziałek godzina 12:00

0
602

Kontynuujemy cykl poniedziałkowych spotkań webinarowych, podczas których za pomocą odpowiednich narzędzi wyznaczymy możliwe warianty rynkowe nie tylko na konkretny dzień, ale na cały nadchodzący tydzień.

Dodatkowo zaprezentujemy wielowymiarowe spojrzenie na każdy instrument, wykorzystując przy tym zaawansowane mierzenia Fibonacciego, układy i projekcje harmoniczne oraz najważniejsze układy Price Action’owe, które wykorzystamy przy wysokich interwałach czasowych (opcja dla średnioterminowców).

LIVE   Harmonic Trading na realnym rynku! Poniedziałek godzina 12:00

Spotkaj się z nami już dziś i poznaj to, czego nie znają inni Traderzy. Dowiedz się więcej, skorzystaj na doświadczeniu I zrób kolejny krok naprzód w swoim tradingu!

Poniedziałek, 20.03.2017
Hotel Mercure Częstochowa Centrum
Ul. Ks. J. Popiełuszki 2

START 17:00

LIVE   Harmonic Trading na realnym rynku! Poniedziałek godzina 12:00

Partner wydarzenia:

LIVE   Harmonic Trading na realnym rynku! Poniedziałek godzina 12:00


Niniejszy przekaz nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Wszystkie informacje tutaj zawarte są wyłącznie prywatnymi opiniami uczestników. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.