Uwaga na ten poziom popytowy

0
378

Brak zdecydowania

Poniższy wykres przedstawia notowania kryptowaluty XRP na interwale 4-godzinowym. Przedstawiony horyzont czasowy obejmuje ostatnie kilka miesięcy zmienności. Pierwsze sesje notowań obejmują wierzchołek na poziomie cenowym 0,3375 USD, który znajduje się nieco poniżej kluczowego oporu. Obecnie wzrosty budowane są od drugiej połowy marca bieżącego roku. 

Uwaga na ten poziom popytowy


XRPUSD H4

źródło: xStation

Kluczowa przecena

Czwartkowa sesja na Ripple przynosi kluczowe spadki w rejony strefy popytowej. Mamy tutaj poziom wsparcia 0,255 USD, który oparty jest na korekcie pędzącej AB=CD. PRzy zachowaniu równości fal wewnątrz struktury korekcyjnej, reakcja kupujących powinna podparta być na formacjach świecowych z interwału 4-godzinowego oraz sesyjnego.

Poprzedni artykułKiedy zakończy się korekta na Ethereum?
Następny artykułAkademia Tradingu – Relacje day-tradera Układy z efektywnym zyskiem do ryzyka
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.