Z serii BEFORE/AFTER FxRoom – klasyka na złocie

0
488

Wykres 1. FxRoom
Złoto – KOMENTARZ + ANALIZA (BEFORE)

Z serii BEFORE/AFTER FxRoom   klasyka na złocie

Wykres 2. FxRoom
Złoto – AFTER

Z serii BEFORE/AFTER FxRoom   klasyka na złocie

Po wybiciu klasycznej formacji trójkąta, reakcja wzrostowa wyniosła ponad 290 punktów (29 dolarów). Są szanse na dalsze wzrosty. Aby unikać wejść na fałszywe wybicia takiej struktury, należy czekać na zamknięcie świeczki sygnalnej (wybijającej np. trójkąta) i jej potwierdzenie poprzez wybicie kolejną świecą (nowe maksima/minima w zależności od kierunku). Tak jak ukazuje to dolna pomarańczowa strzałka na wykresie 2.

Zapamiętaj!

W formacji trójkąta bezpiecznej jest czekać na potwierdzone wybicie kolejną świecą na wykresie.

* Chcesz otrzymać bezpłatny dostęp do FxRoom? Jest to możliwe! Wystarczy wejść w ten link: https://fxroom.noblemarkets.pl i wypełnić formularz.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynik.