Dwa scenariusze na Litecoinie. Czy wszystkie mogą się zrealizować?

0
571

Litecoin bessy ciąg dalszy 

Układ harmoniczny na Litecoinie. Punkt „B” w okolicach mierzenia 50% co może wskazywać na układ harmoniczny „Bat” lub „Leonard”. Cena już odbiła się od poziomu 78.6% a zatem układ „Leonard” jest nieaktualny. Kolejnym silnym wsparciem jest poziom 88.6% + Fe 100%. Okolice ceny 37$ mogą być interesującym punktem dla inwestorów. Trend spadkowy wciąż daje się we znaki inwestorom długoterminowym, którzy skupują Litecoiny do swoich portfelów. Cena odbiła się od ZZB a następnie zaczęła dalej spadać. 

Dwa scenariusze na Litecoinie. Czy wszystkie mogą się zrealizować?

LITECOIN D1

źródło: xStation

ZBLIŻENIE 

Patrząc z bliska na wykres możemy zauważyć RGR – głowę z ramionami. Jeżeli nie przebijemy dołem jest duże prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie pojawi się silny popyt. Kolejne godziny na rynku pokażą nam rozwiązanie. Dwa scenariusze na Litecoinie. Czy wszystkie mogą się zrealizować?

 

LITECOIN D1

źródło: xStation


LITECOIN 

Litecoin (LTC) – Czym różni się Litecoin od Bitcoina? Sieć Litecoina przetwarza blok co około 2,5 minuty, gdy Bitcoin tą samą czynność wykonuje co około 10 minut. Całkowicie zostanie wkopane około 84 miliony monet, z których każda będzie podzielona na 100 000 000 mniejszych jednostek. Natomiast całkowita ilość Bitcoinów w obiegu to 21 milionów. 

Notowania i kurs Litecoin (LTC)

Litecoin jest notowany na ponad 110 giełdach walut cyfrowych jako jedna z pierwszych kryptowalut. Dotychczasową najwyższą cenę  Litecoin osiągnął pod koniec 2017 r., a dokładnie 18 grudnia, notując cenę 375 dolarów, przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej ponad 20 mld dolarów.Obecnie Litecoin jest w największym i najdłuższym trendzie spadkowym w swojej historii, trwającym od drugiej połowy grudnia 2017 r. Cena LTC waha się obecnie w granicach 60 USD.