Przed psychologicznym poziomem na Złocie

0
463

Na interwale D1 XAU/USD widoczne są silne wzrosty. Rynek w ostatnim czasie pokonał zniesienie 61.8%. Najbliższa zapora podażowa wynika z psychologicznego poziomu cenowego, 1300 dolarów za uncję. W tym obszarze wielokrotnie dochodziło do reakcji rynkowej. Także tym razem ten poziom może stanowić solidną zaporę podażową, gdzie dodatkowo byki mogą realizować zyski z długich pozycji.

Złoto, interwał D1

Przed psychologicznym poziomem na Złocie

Na interwale H4 wielokrotnie były testowane układy geometryczne (oznaczone ciemnożółtymi prostokątami), po czym następowała aktywacja popytu i wybicie nowych szczytów. Także tym razem są szanse na powstanie takiej geometrii, w okolicach kursu 1277.50. Po przetestowaniu tego potencjalnego setupu 1:1, może dojść do kolejnej akumulacji popytu i próby wybicia nowych wierzchołków.

Zanegowanie tej geometrii poprzez wybicie dołem, może otworzyć drogę niedźwiedziom do większych spadków. Nawet w okolice podstawy kanału trendowego z interwału D1 (oznaczonego zielonymi liniami). Ta linia trendu wzrostowego może stanowić bardzo silne wsparcie.

Złoto, interwał H4

Przed psychologicznym poziomem na Złocie

Zapamiętaj!

Geometryczne korekty pędzące stanowią dobrą okazję inwestycyjną w silnych impulsach.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynik.