Zewnętrzne mierzenie na DAXie

0
650

Motywem do dzisiejszych wzrostów, była obrona lokalnego wsparcia na okrągłym poziomie 11400 punktów. Od wczorajszego południa toczyła się tam rozgrywka o utrzymanie tej strefy, co potwierdzają dolne cienie świec również godzinowych. Obecnie mamy dziś przewagę objętości białych świec H1, która zbliża kurs do technicznego oporu po 11520 punktów.

Jeżeli rynek wykona zwrot na południe, mamy przygotowany scenariusz OneToOne, który wyznacza najbliższe, istotne wsparcie. Zakładając, że dzisiejszy szczyt nie zostanie już poprawiony, dolna podstawa overbalance znajduje się na poziomie 11250 punktów. Jest to więc spory target dla sprzedających i mało prawdopodobne, aby dziś został zrealizowany. W przypadku nowego high, przesuwamy mierzenie FE100 do wyznaczonego szczytu. Jedyny układ na dziś opiera się na wspomnianej strefie podażowej ~ 11520 pkt (127,2%)

DAX – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Zewnętrzne mierzenie na DAXie

Zewnętrzne mierzenie na DAXie
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 22.02.2019
Następny artykułTen poziom rozstrzygnie o scenariuszu na Litecoinie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.