Kolejne godziny podaży na Iota. Czy wsparcie wytrzyma?

0
518

Układ harmoniczny 

Układ harmoniczny na Iota. Pojawiła się silna podaż. Punkt „B” znajduje się na poziomie 50% mierzenia Fibonacciego. Informacja może być przesłanką do realizacji układu harmonicznego „Bat” lub „Leonard”. Pierwszym silnym poziomem wsparcia dla ceny może być klaster zniesień  Fe 100% + 78.6%. Okolice ceny 0.2400$ mogą być atrakcyjne dla inwestorów. Obecnie możemy zaobserwować stagnacje. Cena IOTA zbliżyła się do poziomu 50% – gdzie jak widać napotkana znaczące wsparcie, już trzeci raz stara się go przebić. Scenariusz wciąż jest ważny. Widzimy jak powoli aktywuje się podaż. Kolejne dni na Iota mogą przynieść spadki. 

Kolejne godziny podaży na Iota. Czy wsparcie wytrzyma?

IOTA D1

źródło: xStatin

To ciekawe

Celem twórców IOTA było stworzenie sieci, która pozwala na rozwiązywanie nieefektywności technologi blockchain w kwestiach skalowalności. Ilość IOTA jest ograniczona – dostępnych jest tylko albo aż  2 779 530 283 xrp. Na czym polega skalowalność IOTA? Przez to, że każda następna traksakcja weryfikuje dwie pozostałe w sieci, system sam dopasuje się do wzrostu popularności. Zapomnieć więc można o czymś takim jak wielkość bloku.

Internet rzeczy? – może już o tym słyszałeś czym jest, ale czy wiesz… ? Kryptowaluta IOTA powstałą jako technologia integralności danych i urządzeń przemysłowych właśnie na potrzebny internetu rzeczy. IOTA ma ambicje aby stać się kręgosłupem internetu rzeczy w obszarze zainteresowań znajdują się: mikro kontrolery, czujniki, inteligentne miasta, systemy adaptacyjne.