Rewolucyjna kryptowaluta IOTA-stagnacja czy cisza przed burzą?

0
898

Układ harmoniczny na Iota. Pojawiła się silna podaż. Punkt „B” znajduje się na poziomie 50% mierzenia Fibonacciego. Informacja może być przesłanką do realizacji układu harmonicznego „Bat” lub „Leonard”. Pierwszym silnym poziomem wsparcia dla ceny może być klaster zniesień  Fe 100% + 78.6%. Okolice ceny 0.2400$ mogą być atrakcyjne dla inwestorów. Obecnie możemy zaobserwować stagnacje. Cena IOTA zbliżyła się do poziomu 50% – gdzie jak widać napotkana znaczące wsparcie, już trzeci raz stara się go przebić. 

Rewolucyjna kryptowaluta IOTA stagnacja czy cisza przed burzą?

IOTA H4

źródło: xStatin

To ciekawe

Celem twórców IOTA było stworzenie sieci, która pozwala na rozwiązywanie nieefektywności technologi blockchain w kwestiach skalowalności. Ilość IOTA jest ograniczona – dostępnych jest tylko albo aż  2 779 530 283 xrp. Na czym polega skalowalność IOTA? Przez to, że każda następna traksakcja weryfikuje dwie pozostałe w sieci, system sam dopasuje się do wzrostu popularności. Zapomnieć więc można o czymś takim jak wielkość bloku.

Internet rzeczy? – może już o tym słyszałeś czym jest, ale czy wiesz… ? Kryptowaluta IOTA powstałą jako technologia integralności danych i urządzeń przemysłowych właśnie na potrzebny internetu rzeczy. IOTA ma ambicje aby stać się kręgosłupem internetu rzeczy w obszarze zainteresowań znajdują się: mikro kontrolery, czujniki, inteligentne miasta, systemy adaptacyjne.