Sytuacja techniczna na głównych kryptowalutach

0
613

Dziś przeglądamy cztery główne rynki kryptowalut, które analizujemy podczas każdej sesji. Na początek oczywiści wykres BTCUSD od którego zależny jest szeroki sentyment. W dniu dzisiejszym ta zmienność jest raczej na niskim poziomie, a kurs do tej pory nie kreuje okazji do zajęcia pozycji w naszych scenariuszach.

Dość dobrze radzi sobie kurs Ripple, które po wyznaczeniu lokalnego dołka w ostatnich godzinach, buduje białe świece wzrostowe. Średnioterminowo nadal jesteśmy w konsolidacji, a kurs 0,34 USD wyznacza górne ograniczenie kanału.

Najsłabiej radzi sobie chyba Ethereum, które ma problem z jakim kolwiek “poderwaniem” ceny na północ. Rynek ciągle znajduje się w pobliżu strefy popytowej 131 – 133 dolary. Słabość kupujących może zwiastować atak na wspomniane wsparcie.

Najlepiej wygląda dziś Litecoin, które koło południa wykreował pro-wzrostową świece H4. Wcześniejsza obrona dolnej podstawy overbalance, potwierdza kierunek, jednak trzeba pamiętać o korelacji z BTCUSD.

CRYPTO – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Sytuacja techniczna na głównych kryptowalutach

Sytuacja techniczna na głównych kryptowalutach
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 01.03.2019
Następny artykułDane makro 04.03.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.